Web Tasarım

2000 yılında kurulan Mescomedia Antalya'nın ilk web tasarım firmalarından birisidir. Günümüzde ayakta kalabilen web tasarım firmalarının içinde ise en eskisidir. Bu bağlamda Antalya'nın en köklü web tasarım firmasıdır diyebiliriz. İlk yıllarda her söktörden her tarz firmaya hizmet veren Mescomedia zaman içinde Antalya merkezli bir web tasarım firması olması avantajı ile turizme odaklanmıştır. Turizme hizmet eden web tabanlı çözümler geliştiren Mescomedia hem Antalya'nın en saygın otelleri tarafından hem de seyehat acenteleri tarafından tercih edilen çözüm ortağı olmuştur.

Mescomedia statik web siteleri ile başladığı web tasarım sektöründeki ilk yıllarda dinamik web siteleri yaparak site sahiplerinin kendi web sitelerini yönetebilmeleri gerektiğine inanarak dinamik web siteleri geliştirmeye başlamıştır. Bu bağlamda hazır bir yapı kullanmaktansa kendi - cms - sistemini kendi programcıları ile hazırlamış ve Mescomedia'yı tercih eden turizmciler kendi web sitelerini kendi bünyelerinde güncelleyebilmenin avantajını yaşamış ve rakiplerinin bir adım önünde olmuştur.

Mobil cihazlardan internet kullanma oranlarının arttığını gören Mescomedia çok revaçta olan Flash ve Full Flash web sitelerini geliştirmeyi bırakarak Responsive tarzda Antalya da yayınlanan ilk web sitelerini de hayata geçiren firma olmuştur. Mesaisinin ve personelinin bir bölümünü her zaman Ar-Ge faaliyetlerinde kullanmayı tercih eden Mescomedia her sene en az bir kere kendi geliştirdiği - cms - sisteminin yeni versiyonunu hayata geçirmiştir. Bu sayede SEO çalışmalarının önem kazandığı dönemlerde Mescomedia cms sistemi de tam olarak SEO uyumlu hale gelmiştir.

Turizme hizmet veren Mescomedia, sunucularını en sorunsuz sistemleri sunan ve en yüksek uptime yüzdelerine sahip olan Almanya merkezli datacenterde barındırmaktadır. Antalya merkez ofisinde ise uzun yıllardır değişmeyen kemik kadrosu ile birlikte büyüyen her biri kendi alanlarında Antalya'nın en iyileri olan kalifiye personelleri ile kurumsal yapısını her geçen gün daha da güçlendirerek müşterilerine en hızlı ve sorunsuz hizmeti verme amacı ve gayreti içinde olmuştur.

Eğer turizme yönelik web tabanlı bir projeniz varsa aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız halinde en sorunsuz hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.