Stock Modülü

Her otel bu modülü farklı adlandırabiliyor, Stock modülü, media kit, download, acente özel vb. şekilde isimlendirilebiliyor ama temel işlevi hepsinde aynı. Eskiden cd veya dvd içine kaydederek kendi kataloglarında otelimize yer verecek acentelerimize ulaştırdığımız yüksek çözünürlüklü resimlerin depolandığı ve indirilebildiği  bir alan.

Bu alanı kurumsal web sitemiz içinde bir subdomain altında veya yeni bir isim tescili yaparak kendi ismi altında açabiliyoruz. Anlaşmalı seyahat acenteleriniz ve tur operatörleriniz ise yine isteğinize bağlı olarak şifreli ya da şifresiz olarak bu alana ulaşarak öncelikle yüksek çözünürlüklü ve yüksek MB'lı resimlerinizin ön izlemesinden küçük hallerini görebiliyorlar ve arzu ettikleriniz ise indirerek kullanabiliyorlar.

Sadece resimler için değil farklı dillerdeki factsheetler, farklı formatlardaki logolarınız da bu özel alanda yer alabiliyor. Yönetimi de yine sizlerin elinde her gerekli olduğunda yeni kategoriler açabiliyor eski resim ve dökümanları silebiliyor yenilerini yükleyebiliyorsunuz.

Tesisinizin sizin tarafınızdan seçilen resimlerinin ve bilgilerinin partnerlerleriniz tarafından kolaylıkla kullanılabilmesi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.