Biz Kimiz

Mescomedia;  Canlı, dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlayan Antalya’da bir “TASARIM OFİSİ”dir.

Web Tasarımı konusunda uzmanlaşmış Mescomedia Ekibi olarak; 2000 yılından bu yana teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yakaladığımız her yenilikten müşterilerimizi faydalandırmayı benimsemekteyiz.
 
Kurulduğumuz ilk günden bu güne “Siz müşterilerimize özel web tasarımı” ilkelerinden taviz vermeden faaliyet  göstererek size, şirketinize ve markanıza özel web projeleri üreterek profesyonel çözümler sunmaktayız.

Mescomedia, profesyonellikten ödün vermeden, en kısa sürede isim tescili, hızlı server'dan yayın, internette hız, ekonomik fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışır.
 
Mescomedia;  son yıllarda teknolojinin hızla ilerlemesi ve buna bağlı olarak uygulama taleplerinin artışı ile birlikte özelikle “Turizm ve Otelcilik” sektörü ile ilgili web projelerinde ihtisaslaşmış ve bu sektörde sadece Antalya’da değil, Türkiye’nin bir çok ilinde ve yurt dışında da otelcilik sektöründe bir çok projeye imza atmıştır. 

Mescomedia; Bir site için isim tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımı tamamlanıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütür.

Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterileri için kullanmaktadır.
 
Mescomedia, hazır tasarım ve yazılımlarla kısa vadeli çözümler üretmek yerine, yenilikçi bir bakış açısıyla her müşterimize özel, istek ve ihtiyaçlarına göre projelendirilmiş web siteleri hazırlamaktan ve dolayısı ile mutlu müşteriler kazanmanın gururunu yaşıyoruz.