Info TV Modülü

Otel odalarındaki TV ve otelin farklı noktalarındaki kiosk ekranlarında, otelinizin renkleri ve logosu kullanılarak hazırlanacak bir arayüz tasarımı içerisinde, bazı bilgileri online olarak internetten çekip güncelleyen, oteldeki sabit ve değişken bilgileri de kendi yönetim panelinizden güncelleyebileceğiniz, kolay kullanımlı interktif bir modüldür.

Info kanal’da sürekli güncel içerik verebilmek ve bu bilgileri görsel bir estetik içerisinde kolayca güncelleyebileceğiniz bir sistemdir.

Sistem 2 ayrı modülden oluşmakta, TV izleyenlerin göreceği görsel ara yüz tasarımından ve yöneticinin şifreyle girip bilgileri ağ üzerinde başa bir bilgisayardan bağlanarak düzenleyebileceği yönetici arabiriminden. İsterseniz döviz kurları ve hava durumu gibi bilgiler internetten online aldırılabilir, isteseniz bu bilgileri siz yönetici panelinden kolayca girebilirsiniz. Otel içindeki derici, kuyumcu vs işletmelerden de reklam alabilirsiniz.

Sistemin hazırlanacak görsel tasarımını beğenip kabul etmenizden sonra 1 hafta içerisinde ara yüz modüle entegre edilerek kurulum yapılabilir.

Teknik olarak Windows kurulu bir bilgisayarda ekstra bir sistem gereksinimine ihtiyaç duymadan IIS üzerinden çalışabilir.

Veritabanı olarak lisans maliyeti getirmez. Sürekli güncellenebildiği için yıllarca kullanılabilir, Yıllık herhangi bir kullanım ücreti yoktur.

Donanım olarak yayın odasında ekran kartı TV OUT'lu bir bilgisayar olması yeterli.

Eğer içerikler de tarafımızdan girilecek ise içeriklerin çokluğuna göre ayrıca bir fiyat verilecektir. İçeriklerin otel bünyesinde girilmesi halinde extra bir ücret yoktur. Aynı alt yapının grubun farklı tesislerine de kurulacak olması halinde ilave her tesisi için indirimli ücret talep edilecektir. İlave tesislere farklı renklerde ve logolarda farklı arayüzler hazırlanacaktır.
Fiyat için lütfen bizimle irtibata geçiniz.