Online Rezervasyon

Online Rezervasyon Modülü: Otelinizin kendi web sitesi üzerinden, kendi odalarınızı aracısız olarak satabilmenize olanak sağlayan, yönetimi sadece sizde olan bir e-ticaret yazılımıdır.
Anlaşmalı bankanızdan alacağınız kendi sanal posunuz ile ödeme yapılır ve ödemeler bankanızla olan anlaşmanıza göre ertesi gün ya da vadesinde sizin hesabınıza geçer.  

Güvenlik: Sisteminiz SSL sertifikası ile 2048 Bit şifreleme güvenliği sayesinde işlem başına 10.000 $ garanti sağlayacaktır.

Kolaylık: Kullanıcılar Giriş- Çıkış tarihlerini ve konaklayacakları kişi sayısını seçtiklerinde o tarihlerde sunduğunuz tüm oda imkanlarını tek sayfada görebilecek ve seçim yapabileceklerdir.Uyumluluk: Kullanıcılar ister bilgisayarlarından ister tablet ya da akıllı telefonlarından kolaylıkla rezervasyonlarını yapabilecekler. Responsive tasarım sayesinde tüm kullanıcılara hitap eden bir rezervasyon sisteminiz olacaktır.

Tam Hakimiyet: Gelişmiş yönetim paneliniz sayesinde istediğiniz pazarlara, istediğiniz periyotlarda, istediğiniz para birimlerinde ve istediğiniz tarifeler ile satış yapabileceksiniz. Çoklu dil desteği, çoklu para birimi ve ip filtreleme sayesinde her şey istediğiniz gibi olacak. Programımızın tüm detaylarını size gösterebilmemiz ve size özel satın alma veya kiralama koşulları için aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.