Bonus Modülü

  • Özellikle RUS-BDT pazarında otellerimizin yaygın olarak kullandığı bonus promosyonlarını organize edebilmek için geliştirilmiş bir otomasyon sistemidir.
  • Otelin satış departmanı hangi oda tipinde kaç günlük rezervasyon ile ne kadar bonus puanı kazanılabileceğini ve bu puanların ne kadarının oteldeki hangi ürün veya hizmete karşılık kullanılabileceğini kendi admin panelinden belirler.
  • Satış yapan acenta yetkilileri öncelikle sisteme rezervasyon bildirebilmek için üye olurlar ve yaptıkları her rezervasyonu otele bu modül vasıtası ile bildirimde bulunarak puan kazanırlar.
  • Kazandıkları bu puanları da yine sistemin içinde kullanabilirler.
  • Otel panelinde Tur Operatörleri tanımlanabilmekte ve satış acentaları da bu tur operatörleri arasından hangisi vasıtasıyla rezervasyonunu yaptığını seçebilmektedir.
  • Her üye kendi panelinden işlemlerini ve puanlarını takip edebilmekte aynı şekilde Otel satış sorumluları da kendi panellerinden tüm raporlara ulaşabilmektedirler.

Avantajları:

  1. Sıcak satış yapan yerel satış acentesi yetkilileri daha fazla kazanabilmek için bu programın kullanıldığı ve şeffaf olarak takip edebildikleri bir oteli, bu programı kullanmayan yada şeffaf olarak bonus takibi yapılamayan bir otele tercih etmektedirler.
  2. Sezonun gidişatına bağlı olarak, otelin doluluk oranlarına bağlı olarak bonus oranlarında ve kullanım yerlerinde dinamik olarak ayarlama imkanı sağlar. Sezon başında konuşulanlar sezon sonuna kadar aynı kalmak zorunda olmayabilir. Bu dinamik yapı gerek artırma, gerekse azaltma noktasında işinize yarayacaktır.
  3. Yerel satış acentalarından gelen rezervasyonları son ana kadar kendisinde bekletip otel ile yeni pazarlıklar düşünen tur operatörlerinin bu taktiklerine de bir çare olmaktadır. Otel satış yapılır yapılmaz ilgili rezervasyondan haberdar olacaktır.
  4. Sistem üzerinden gönderilen rezervasyon kaynaklarınız ile ilgili istatistiki bilgilere ve raporlara ulaşmanız sayesinde sonraki yıllarda yapacağınız satış pazarlama faaliyetleri için avantajlar sağlayacaktır.
Acentaların Rusça arayüzde sizin Türkçe arayüzde kullandığınız iki farklı panel vardır. Farklı pazarlarda kullanmak istemeniz halinde istediğiniz dillerde hizmet vermeye müsaittir. Modülün satış fiyatı 6000 TL + KDV şeklinde olup sonraki yıllarda ayrıca bir ücret söz konusu değildir.