QR Code Menü

Oteller, restoranlar, kafe ve barlar hali hazırda bir kitapçık veya broşür şeklinde basılı olarak müşterilerin eline aldığı menüler kullanmaktadır. Covid 19 pandemisi nedeniyle aynı menünün dezenfekte edilmeden elden ele dolaşması (Hem de bir şeyler yiyip içmeden hemen önce) istenmeyen bir durumdur. Klasik Menü alışkanlığını müşterilerin kendi cep telefonlarından dijital olarak inceleyebileceği şekle getirerek bu sorunu ortadan kaldırdık.

QR Kodlar müşterilerinizin masalarında bir köşede, peçetelikte, basılı menülerin üstünde veya küçük bir standa yapıştırılmış bir sticker ile bulundurulabilir veya kendi yazıcılarınızdan bile bastırarak kullanabilirsiniz.

Müşteriniz kendi cep telefonlarındaki QR Code Tarama programlarını bu koda gösterdiklerinde menünüz müşterinizin kendi telefonuna anında gelecektir. Menüdeki tüm yiyecek ve içecekler isimleri, açıklamaları, resimleri ve fiyatları ile yer alabilmektedir.

Menü başlığında tesisinizin logosu ve yabancılara hizmet veriyorsanız dil seçiminin yapılabileceği bayraklar bulunmaktadır. Aşağı doğru indiklerinde farklı kategorilerdeki tüm ürünlerinizi inceleyebilecekler.

Benzer sistemlerden en büyük farkı ise size tahsis edeceğimiz bir yönetim paneli sayesinde her gerekli olduğunda yeni ürünleri ekleyebilecek, isim, resim, açıklama yazısı ve fiyat üstünde değişiklik yapabileceksiniz.

Tesisinizinismi.com şeklinde bir web sitenizin olduğunu farzedersek menu.tesisinizinismi.com şeklinde veya sizin arzu edeceğiniz şekilde bir subdomain için sunucularımızdan hosting açılacaktır. Sistemi kullanmak için ilk yıl 500 USD + KDV sonraki yıllarda ise 100 USD + KDV hosting ve teknik destek dahil ücret ödemeniz yeterli olacaktır.