Haklı Müşteri Modülü

Dilek / Şikayet / Öneri - Haklı Müşteri Modülü


TS EN ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi kullanan otel ve konaklama tesislerinin, misafirlerinin şikayet, öneri ve taleplerini kolaylıkla yetkili kişilere ulaştırabilmeleri istenmektedir. Ayrıca oluşturulan bu talebin akabinde tesis yetkililerinin nasıl bir süreç yönettiği ve sonucu da talep bildiren tarafından takip edilebilmelidir.

Bu ihtiyacı gidermek için hazırladığımız modül web tabanlıdır web sitenize entegre edilebilir. Web sitemizdeki ilgili bölüme giren ziyaretçiye aşağıdaki metin Türkçe, İngilizce, Almanca veya Rusça olarak çıkar.

Xxxx Hotel ekibi misafirlerinin, her şeyin en iyisine layık olduğuna inanır. Daha mükemmel ve kaliteli hizmetler sunarak, misafirlerimizle büyüyebilmek için, TS EN ISO 10002 Misafir Memnuniyeti Yönetim Sistemi'ni uygulamaya koyarak Uluslar arası akreditasyona sahip Türk Standartları Enstitüsü tarafından belgelendirildik.

Web sitemiz üzerinden yaptığınız her türlü öneri, eleştiri ve dileğiniz, anında kayıt altına alınır. En kısa sürede değerlendirilip çözüme kavuşturulur. Dilerseniz çözüm sürecimizi web sitemiz üzerinden, verilen kod no ile takip edebilirsiniz

Bu bilgilendirme mesajının altında hem misafirin iletişim bilgileri ile birlikte doldurabileceği bir form sayfa hem de akabinde takip no ve mail adresi ile giriş yaparak takip edeceği sayfanın giriş ekranı bulunur. Bir form doldurulduğunda web sitemizin paneline bağlı bir veri tabanında kayıt altına alınır aynı zamanda oteldeki ilgili departman amirine de mail gider.

Modülün web sitenize entegre edilmesi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşmanız yeterlidir.