Sosyal Medya Paylaşımları

Otellerin sosyal medya hesaplarını yönetmiyoruz. Bunun nedeni bir paylaşım yapıldıktan sonra altına yazılan yorumlara cevap vermek gerekebilecektir. Ve bu etkileşim en iyi şekilde ancak otel içindeki bir ekip tarafından yönetilebilir. Bu paylaşımların otel içinden yapılmasını ve yönetilmesini tavsiye etmekle birlikte otellere bu paylaşımların hazırlanması aşamasında destek sağlıyoruz.

Grafikerlerimiz, Instagram – Facebook – Web sitesi popup’ ında kullanılabilecek çalışmaları hazırlayarak kullanılması gereken günden önce oteldeki yetkiliye ulaştırmaktadır.

Bir yıllık bir anlaşma kapsamında tarihleri belli olan aşağıdaki gibi 18 adet özel gün belirledik. Ayrıca bu 18 güne ilaveten otelin sezon açılış ve kapanışları, Otelin almış olduğu ödül, belge vb. Octoberfest, Cadılar Bayramı, Rus milli bayramı, oteldeki konser, parti, kongre, etkinlik vb. Duyurusu veya otelin ön plana çıkarmak, duyurmak istediği 18 çalışma ile birlikte toplam 36 adete kadar çalışma yapılacaktır.

12 aylık bir sürede 36 gönderi için aylık ortalama 3 çalışma yapılacaktır. Her ay 3 çalışmanın tamamlanması zorunluluğu yoktur. Yoğunluğa göre çalışmalar diğer aylara akatarılabilir.

1 Ocak Yılbaşı
14 Şubat Sevgililer günü
8 Mart Kadınlar Günü
Nevruz
Paskalya
18 Mart Çanakkale Zaferi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü
Mayıs Anneler Günü
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı
Babalar Günü
Ramazan Bayramı
Kurban Bayramı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
30 Ağustos Zafer Bayramı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
24 KasımÖğretmenler Günü
10 Kasım